Informacje

Fundacja Krajowy Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej jako operator Programu Rewitalizacja Hal Sportowych w ramach www.RewitalizacjaGmin.pl ogłasza nabór WNIOSKÓW na dofinansowaną usługę malowania linii na halach. W przypadku zainteresowania prosimy o odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Dofinansowanie pochodzi ze środków własnych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość ograniczona.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Email: sekretariat@kiris.pl

Koordynator Projektu: Agnieszka tel. 606622009

Rewitalizacja hal sportowych (malowanie linii) – Informacje

Malowanie linii boisk na halach sportowych wykonywane są z użyciem farb poliuretanowych z utwardzaczem, trudnościeralnych. Wykonane linie cechują się trwałością i wytrzymałością na ścieranie. Linie przygotowywane są zgodnie z przepisami dotyczącymi wybranej dyscypliny sportowej i wskazówkami zleceniodawcy.

Rewitalizacja hal sportowych (nawierzchnie) – Informacje

Fundacja Promocji i Rozwoju Gmin Polskich w ramach   www.RewitalizacjiGmin.pl przy współpracy portalem samorządowym www.SmartGmina.pl ogłasza nabór  wniosków na Ogólnopolski Dofinansowany Program Rewitalizacji Hal Sportowych.

Dofinansowanie w Programie wynosi: do 50%

Program Rewitalizacji Hal Gimnastycznych polega na zastosowaniu specjalistycznej technologii nawierzchni sportowych, która pozwala na wykorzystanie już istniejącej podłogi jako podbudowy nowej infrastruktury. Redukuje to znacznie wydatki oraz  skraca czas remontu. Nie wyklucza to oczywiście podjęcia kompleksowych, większych zadań związanych z odnowieniem obiektu, naprawą i wyposażeniem sportowym.